Çelik Kapı


Toplu Çelik Kapı, Uygun Çelik Kapı, Toptan Çelik Kapı, Toki Kapıları, Lüks Çelik Kapı, Çelik Kapı Modelleri.

Günümüz koşullarında güvenlik yemek içmek kadar değerli bir ihtiyaç haline gelmektedir. Özellikle büyük şehirlerde yaşamak bu alanda insanları daha da zor duruma düşürür hale geldi. Hırsızlığın yanı sıra kundaklama olaylarıyla veya özel yaşantımızı sabote etmek isteyen insanlarlada karşılaşmamız mümkündür.

Peki bunca sıkıntılı durumun içerisinden çıkıp kendimizi nasıl koruyabiliriz?

Sadece kendimizi yani can güvenliğimizi değil varlıklarımızı da korumak zorundayız. Evlerimiz en mahrem alanlarımızdır. Yaşam alanımız olmasının dışında tüm değerli varlıklarımızı da muhafaza ettiğimiz yerdir. Evi koruyan en değerli güvenlik birimimiz ise kapımızdır. Evin kapısı ne kadar güvenli olursa yaşam alanımızı o derece korumuş oluruz.Teknolojinin gelişmesiyle yıllar önce hayatımıza giren çelik kapılarda gelişme göstermiştir. Çelik kapılar sağlamlığının yanı sıra artık oldukça dekoratif olarak yapılmaktadır. Eskiden çok yüksek maliyetlerde olan çelik kapılar günümüzde uygun fiyatlı çelik kapılar olarak satılmaya başlamıştır. Çelik kapı kullanmak artık zaruri ihtiyaçlarımız arasındadır. Hemen hemen her evde çelik kapı kullanılmaktadır. Yalnızca evlerde değil iş yerlerinde ve özelliklede ofislerde çelik kapılar yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sizlere birazda çelik kapıların maliyetinden bahsetmek istiyorum. Çünkü çelik kapının performansına bakıldığın zaman maliyetinnde yüksek olduğu yanılgısına düşülebiliyor. Günümüz koşullarında öneminide düşünürsek aslında çok yüksek fiyatlara sahip değiller. Bu konuda sizlere önerebileceğim yer olarak Kariyer Grup Çelik Kapı'nın güvenilir ve sağlamlığı ispatlanmış her eve uygun dekoratif çelik kapılardır. Çelik Kapı Fiyatları

Peki çelik kapılar neden güvenlidir?
Çelik Kapılar, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkânsız sağlam kapılardır.
Her çelik kapı çelik kapı değildir. Bir çelik kapının sağlamlığını belirleyen çeşitli faktörler vardır. Bunlar; doğru imalat, doğru ölçü, doğru montaj ile doğru kapı bölümlerine yapılan doğru takviyelerdir.
Kariyer grup olarak Ankara da Çelik Kapı hizmeti vermekteyiz. Güvenliğiniz sizin için önemliyse firmamıza ulaşmanız durumunda ürünlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kariyer Grup İletişim

Ankara Merkez:Güzelyaka mahallesi Güventepe caddesi No: 97/A Yenimahalle/Ankara
Telefon:0850 297 30 16
E-posta:info@kariyercelikkapi.com
 
Karadeniz Bölge Fabrikası:Cumhuriyet mah.ataturk bulvari no 326 tekke köy/Samsun
0850 297 30 16
 
Samsun Bölge Md.:Cumhuriyet mahallesi İstiklal caddesi No:2 (Cebeciler apt. altı) Vezirköprü/Samsun
0850 297 30 16
 
Ege Bölge Md.:Altıntaş mah. Ahmet Besim Uyal cad. No:113 Urla / İzmir
0850 297 30 16